אמנת שירות ללקוחות

אנחנו ב-  ברוקר סוכנות לביטוח (2019) בע"מ  מספר ח.פ 515996130 רואים את הלקוחות שלנו במרכז, ופועלים באופן עקבי ומוגדר על מנת לסייע לכם בכל שאלה ועניין בעולם הביטוח.

אנו מציגים לך את אמנת השירות אשר הוכנה בהתבסס על חוזר שירות סוכנים ויועצים ללקוחות (2018-10-3) מיום 1.5.18, על מנת להציג את הצהרת הכוונות שלנו כלפיכם, לאורך כל הדרך הארוכה, אשר נצעד עמכם, יחדיו.

אנו שוקדים על שדרוג מתמיד ברמת המקצועיות שלנו, והכל במטרה להעניק לכם שירות מקיף אשר יכלול בין היתר, עדכון שוטף ביחס לתנאי הפוליסה, בהתאם לשינוי במצבכם האישי, כדי לשמור על זכויותיכם על פי הפוליסות שרכשתם, ולמנוע פגיעה בזכויותיכם, כדלקמן:

  1. אנו נפעל באופן ראוי הגון ומכבד אשר ישמור על פרטיותכם והמידע האישי שתמסרו לנו:
  2. אנו נעניק לכם מענה מתאים לצרכים האישיים שלכם, והכל תוך זמן סביר ממועד פנייתכם אלינו להיפגש או לשוחח אתנו, תוך שבעה ימי עסקים מקבלת פנייתכם.
  3. אנו נקיים תקשורת יעילה וזמינה עמכם, ולכן אנו נפעל לספק לכם מענה ראשוני לכל פנייה בזמן סביר, עד שני ימי עסקים, וכן נמסור תשובות ברורות ומנומקות, ככל הניתן.
  4. אנו נפעל לתת מענה ענייני תוך זמן סביר לכל בקשה שתופנה אלינו מטעמכם, לקבל מאיתנו או מגוף מוסדי (כגון חברת ביטוח, או חברה מנהלת) אישור או מסמך, וכן נפעל להעביר בקשה מטעמכם לגוף המוסדי, לביצוע פעולה הקשורה למוצר, תוך שבעה ימי עסקים, והכל מבלי לגרוע מהוראות אחרות לעניין זה
  5. אנו נמסור כל מסמך הקשור אליכם, ונמצא ברשותנו, על פי דין, תוך זמן סביר ממועד דרישת הלקוח שלנו, ועד שלושה ימי עסקים, לרבות ביחס לבקשת לקוח לשעבר.
  6. אנו נמסור ללקוח שפנה אלינו בעניין תביעה, תוך שני ימי עסקים מקבלת פנייתכם, מידע אודות זכויותיכם כלקוחות, ונביא לידיעתכם את דרכי הפעולה מול הגוף המוסדי העומדות בפניכם במסגרת הליך יישוב התביעה.
  7. ככל וימסר לנו, בין אם על ידי הגוף המוסדי ו/או המעסיק ו/או על ידכם, כי חל שינוי במצבכם, בקשר למוצר פנסיוני, לרבות לעניין שינוי בתנאי העסקתכם, אנו ניזום פניית שירות מולכם כדי לבחון התאמת המוצר הפנסיוני לצרכים המשתנים שלכם תוך שבעה ימי עסקים, ובמידה ולא נקבל מידע שכזה, נפעל לכל הפחות אחת לשנתיים ליזום פניית שירות לבירור מצבכם ביחס למוצר הפנסיוני. התחייבות זו לא תחול ביחס ללקוחות אשר פנו אלינו בנוגע לשיווק פנסיוני חד-פעמי.

צור קשר

לקוחות יקרים , לרשותכם מגוון רחב של אמצעים ליצירת קשר אישי איתנו:

משרדנו ממוקם ברחוב הקישון 8, בני ברק, קומה שניה.

שעות העבודה שלנו בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00  ; סגור בימי שישי ושבת.

ניתן ליצור קשר גם באמצעות הטלפון: 053-5463277   בדוא"ל: broker@broker-ins.co.il

כתובת אתר האינטרנט שלנו: www.broker-ins.co.il

 

בכבוד רב,

ברוקר סוכנות לביטוח (2019) בע"מ

אמנת שירות

קובץ להורדה